Sestričky cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Sestričky

13. 08 2018 09:52 | markiza.sk
Sestričky
Sestričky Foto: TV Markíza

Riziko je súčasťou ich poslania a nádej... Umiera posledná.

Už štvrtá séria obľúbeného seriálu prinesie nielen mnoho vypätých emócií, napätia, zaujímavých zvratov v životoch našich hlavných hrdiniek, ale aj dramatické pacientske príbehy a nové postavy!

Štvorica našich obľúbených sestričiek z traumatológie, ktoré spája okrem profesie aj priateľstvo, ale tiež osudy ich pacientov, bude opäť riešiť témy blízke divákom svojej generácie. Hlavné hrdinky so svojimi partnermi, kolegami s ich blízkymi i nepriateľmi a samozrejme s bohatým spektrom epizódnych postáv už tradične prinesú zaujímavé a dramatické pacientske príbehy v každej časti novej série.

V novej sérii uvidíte...

EMA (Kristína Svarinská)

Ema sa ešte stále spamätáva z traumy, ktorú v nej vyvolala náhla a tragická Danova smrť na konci uplynulej série. Vyrovnáva sa s ňou prekvapivou zmenou „povolania“ – zo sestričky sa stáva záchranárka v sanitke. Ostáva tak síce v živom a každodennom kontakte s oddelením traumatológie (a našimi sestričkami), kam priváža pacientov, no zároveň si zvyká na nového kolegu záchranára Adama, s ktorým máva služby a najmä neustále testuje a prekonáva samú seba v hraničných situáciách, do ktorých ju každá služba vrhá.

TÁŇA (Anikó Vargová)

Táňa je už v pokročilejšom štádiu tehotenstva. Na svoje vysnené bábätko sa aj s Petrom nesmierne teší a pripravuje a zároveň ignoruje čoraz intenzívnejšie príznaky, že jej zdravotný stav sa kvôli neoperovanému tumoru v hlave rapídne zhoršuje. Napriek tomu Táňa naďalej pracuje, podporuje a povzbudzuje pacientov a ako vždy sa intenzívne vkladá do ich osudov.

HELENA (Dana Košická)

Helena čelí krivému obvineniu zo sexuálneho obťažovania, ktoré na ňu našil jej bývalý „tajný“ milenec, riaditeľ nemocnice Oliver. Ocitá sa tak vo veľmi nepríjemnej pozícii, kde musí bojovať o svoju pravdu a spravodlivosť, ak si chce udržať svoju prácu a dôstojnosť.

Stáva sa terčom klebiet, posmechu a dokonca i ponižujúcich obmedzení. Ako sa s týmto dokáže vyrovnať?

JANA (Kristína Madarová)

Jana, prežíva nájdené šťastie so svojim manželom Tomášom po nevydarenom romániku s lekárom Filipom, ktorý by ju chcel získať späť. Ona sa však s Tomášom venuje dcéram a užíva si Tomášovu starostlivosť i nadštandardnú finančnú situáciu rodiny. Postupne sa začnú množiť podozrivé situácie a Jana si nie je vôbec istá, či pozná svojho manžela dokonale.

Upútavka

 
Sestričky: Vianočný špeciál - v utorok, 30. novembra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na