Sestričky cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Drsná bitka v Sestričkách: Jeden z Oteckov spôsobí obrovký rozruch

13. 11 2021 12:00 | lch
Bitka v Sestričkách
Bitka v Sestričkách Foto: TV Markíza
Filip Tůma v seriáli Sestričky
Filip Tůma v seriáli Sestričky
Filip Tůma v seriáli Sestričky

V nemocnici bude zasahovať aj polícia.

Hviezda Oteckov Filip Tůma si zahrá aj v úspešných Sestričkách. No nebude to vtipná a ani pozitívna postava. „Bude to otec, nebude to pozitívna postava. Je starší, ako hrám v Oteckoch. Tu budem mať už dospelého syna,“ prezradil nám Filip na nakrúcaní. „Z môjho pohľadu je agresívny a rieši veci tak, ako by nemal. Za posledné roky som hral len v Oteckoch, tak sa teším na zmenu, veľa ľudí tu poznám,“ povedal.

Jeho syna Jonáša si zahrá hviezda Červených pások Jakub Švec. Skrvaveného a dobitého ho privezú na urgentný príjem. Absolvuje operáciu a nepreberá sa. Lekári nevedia, kto mu zranenia spôsobil, a tak privolajú políciu. Všetky podozrenia padnú na jeho priateľa Aleša, ktorého za ním nechcú pustiť, keďže nie je rodinný príslušník. Musia teda počkať na jeho otca, s ktorým nemá dobré vzťahy a nie je žiadnym tajomstvom, že ich spoločnému vzťahu nefandí. S Alešom budú mať ostrú výmenu názorov, ktorá vyvrcholí bitkou priamo v nemocnici.

Ako sa Filipovi hrajú takéto scény a ako sa na ne pripravuje? „Musíme si spraviť plán, ako kadiaľ, kde. Nie je to prvá takáto scéna. Pred kamerou je to zvláštne, čím menej sa to trénuje, tým lepšie sa to podarí,“ priznal.

Pozrite si rozhovor s Filipom:


Pozrite si ukážku:

 

Sledujte seriál Sestričky v utorok o 20.30 h na Markíze a s predstihom na VOYO!

Upútavka

 
Sestričky: Vianočný špeciál - v utorok, 30. novembra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na