Sestričky cover

MARKÍZA • OD 7. 9. • 31. 8. NA VOYO •

Chlapi v Sestričkách majú po chlebe: Prichádza sexy záchranár

21. 08 2021 10:00 | lch
Chlapi zo seriálu Sestričky
Chlapi zo seriálu Sestričky Foto: TV Markíza
Dušan Ambróš a Kristína Svarinská
Dušan Ambróš a Kristína Svarinská

A bude sa zaujímať o Emu!

Seriál Sestričky je medzi divákmi veľmi úspešný, a preto sa od septembra môžete tešiť už na štvrtú sériu. Osudy štyroch kolegýň z urgentného príjmu poprepletajú v tejto sérii aj nové postavy. Do sesterskej štvorice prichádza mladá energická a komunikatívna dievčina z vidieku Hanka, ktorú hrá Dana Droppová.

Okrem nej sa v seriáli objaví aj mladý záchranár Adam. Je ženatý, no jeho manželstvo nie je ideálne. Bude sa snažiť podporiť Emu v jej záchranárskych začiatkoch a ľudsky sa bude o ňu zaujímať.

Nového záchranára v seriáli si zahrá talentovaný Dušan Ambróš. „Postupne sa vžívam do úlohy záchranára. Poklopem si, nemám žiaden problém. Spolupráca s Kristínou Svarinskou je úžasná, veľmi mi pomáha. Je to pre mňa česť,“ prezradil nám herec na nakrúcaní.

_DSC4140-Edit.jpg
Foto: TV Markíza
 

Aký je Adam?

Adam je empatický, srdečný a priamy chlap a od počiatku javí o Emu ľudský záujem a snaží sa ju podporiť nielen v jej záchranárskych začiatkoch, no predovšetkým ako priateľ a kolega, ktorému sa môže „otvoriť“. Adam je ženatý otec syna vo veku toho Eminho a jeho manželstvo nie je ideálne.

Pozrite si rozhovor so seriálovým Adamom:

 

Sledujte seriál Sestričky na VOYO od 31. augusta a od 7. septembra na Markíze!

Upútavka

 
Sestričky - v utorok, 28. septembra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na