Sestričky cover

MARKÍZA • OD 7. 9. • 31. 8. NA VOYO •

Nová posila v seriáli Sestričky: Mladé žieňa si servítku pred ústa klásť nebude

16. 08 2021 16:00 | markiza.sk
Sestričky
Sestričky Foto: TV Markíza

Do nemocnice prichádza posilniť tím sestier.

Obľúbené Sestričky sú späť a vy sa od septembra budete opäť stretávať s vašimi obľúbenkyňami. Ema, Táňa, Jana a Helena budú aj v štvrtej sérii populárneho seriálu riešiť ako pracovné, tak aj súkromné záležitosti.

V novej sérii pribudne do ich tímu nová posila. Mladá sestrička Hana prichádza do veľkej nemocnice z malého vidieka. Akčnú a pracovitú sestru si zahrá mladá a talentovaná herečka Dana Droppová. „Obávala som sa trošku už rozbehnutého kolektívu, ale všetci hereckí kolegovia, ako aj štáb ma prijali veľmi srdečne. To mi veľmi uľahčilo vstup do nového prostredia. Som veľmi rada, že som tu a dobre sa tu cítim,“ prezradila nám herečka na jednom z prvých dní na nakrúcaní.

Dana nie je pred kamerami žiaden nováčik, zahrala si v úspešnom kinohite Sviňa, v dvojdielnom historickom filme Anatómia zrady či v rozprávke Hodinárov učeň.

TIP: Tretia séria Sestričiek sa skončila dramaticky: Pozrite si najzlomovejšie momenty

_DSC3478-Edit.jpg
Foto: TV Markíza
 

Nová sestrička Hanka

Nová mladá sestrička Hanka je energické, komunikatívne a veselé dievča z vidieka. Je veľmi rázna, akčná a pracovitá, no zároveň aj veľmi prostoreká a jej dobre mienené, no nie vždy taktné postrehy dokážu uviesť všetkých do rozpakov a odľahčiť tak aj naozaj dramatické situácie štipkou humoru.

Pozrite si rozhovor s novou posilou v seriáli:

 

Sledujte seriál Sestričky na VOYO od 31. augusta a od 7. septembra na Markíze!

Upútavka

 
Sestričky - v utorok, 28. septembra, o 20.30 (a už teraz na VOYO)!
Sledujte celé epizody na