Sestričky cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

V Sestričkách chvíľami tuhla krv. Pozrite si zoznam najdramatickejších scén

25. 12 2020 10:30 | KN
Sestričky
Sestričky Foto: Markíza TV

Tretia séria seriálu Sestričky bola plná zvratov a dramatických okamihov. Pozrite si tie najvýraznejšie vo videách pod článkom.

Ema sa stala rukojemníčkou

Do nemicnice zavítal nebezpečný väzeň, ktorý mal však charizmu a v zálohe niekoľko klamstiev, ktorými si dokázal Emu prikloniť na svoju stranu. V nestráženej chvíli situáciu využil a Ema sa mohla začať báť o život.

Screenshot_20.png
Foto: Markíza TV
 

Janin muž sa stretol s jej milencom

Jana počas partnerskej krízy podľahla šarmantnému doktorovi Filipovi, ktorý sa postaral o dočasný rozpad rodiny. Keď sa dvaja kohúti na smetisku stretli, napätie medzi nimi by sa dalo krájať.

Screenshot_21.png
Foto: Markíza TV
 

Peter sa pozeral smrti do tváre

Konflikt medzi Petrom a Táňou sa vyhrotil natoľko, že Peter bez slova zmizol do Tatier a neozýval sa niekoľko dní. Tam sa mu však situácia pri výstupe skomplikovala a jedna z hlavných postáv mala čo robiť, aby prežila.

Screenshot_22.png
Foto: Markíza TV
 

Pacient kopol tehotnú Táňu do brucha

Keď sa pár konečne dohodol na splodení dieťaťa, ktoré sa aj podarilo, Táňa si dávala na seba väčší pozor. Jej práca je však plná riskantných situácii, ktoré sú často nepredvídateľné.

Screenshot_23.png
Foto: Markíza TV
 

Dano sa prebral

Dano utrpel vážne zranenia po páde do výťahovej šachty a leží už dlhý čas v bezvedomí. Keď pri ňom bola Ema, svitlo svetielko nádeje a Dano sa prebral.

Screenshot_24.png
Foto: Markíza TV
 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Sestričky - v utorok, 23. februára, o 21.55!
Sledujte celé epizody na