Sestričky cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Zaspomínajte si s nami na Sestričky. Toto boli NAJ momenty tretej série

21. 12 2020 12:00 | KN
Doktor Chromík
Doktor Chromík Foto: Markíza TV

Tretia séria Sestričiek bola plná zvratov a prekvapení.

Seriál z nemocničného prostredia sa prelína príbehmi pacientov a osobných životov personálu, ktoré nie sú vždy jednoduché. Hlavné predstaviteľky prešli v tretej sérii zásadnými životnými aj osobnostnými zmenami, ktoré neboli vždy pozitívne. My sme pre vás vybrali tie najsilnejšie momenty, ktoré dejom poriadne zamávali.

TIP: Otestujte sa v našom kvíze? Ako dobre poznáte Sestričky?

Dano sa vrátil, no s novou priateľkou

Ema a Dano mali od začiatku komplikovaný vzťah, a to najmä pre Eminu minulosť, na ktorú Dano žiarlil, pretože zasahovala aj do prítomnosti. Jedného dňa sa po hádke s Emou rozhodol odísť z nemocnice a keď sa nečakane vrátil, Ema bola nadšením celá bez seba. Nezostalo jej však dlho, Dano nepricestoval sám.

Doktor Chromík má sex v práci

Postava doktora Chromíka je naozaj výnimočná, a to najmä svojím temperamentom. Jeho empatia je na bode mrazu a jediné, o čo sa doteraz zaujímal, bola jeho práca. O to viac bol personál nemocnice zarazený, keď si našiel priateľku. Tá má však jeden problém - príliš veľký sexuálny apetít.

Eme išlo o život, zachránil ju Dano

Do nemocnice prišiel špeciálny pacient - väzeň, ktorý s Emou flirtoval a svojou manipulátorskou taktikou si ju k sebe dokázal pritiahnuť bližšie, dokonca to vyzeralo, že Ema s ním súcití. V nestráženej chvíli, kedy to Ema najmenej čakala, ju stiahol a vzal si ju ako rukojemníčku. A hoci mal vtedy Dano inú priateľku, v momente, kedy sa dozvedel, že je Ema v nebezpečí, ho nič iné nezaujímalo. Nebezpečného pacienta odvážne napadol, odzbrojil a riskoval tak svoj život pre lásku. To bola i chvíľa, v ktorej bolo jasné, že sa mladý pár k sebe opäť vracia.

Filip odkopol primárku Martu

Doktor Filip je v seriáli známy záletník, no s Martou začal flirtovať z čisto zištných dôvodov. Výmenou za milostný vzťah chcel získať lukratívne miesto v zahraničí, o ktorom rozhodovala práve Marta. Keď ju však Filip konečne zlomil a Marta mu dala jasne najavo, že je pripravená na vášnivý vzťah so šarmantným kardiochirurgom, prišiel tvrdý náraz.

Tomáš a Jana sa dali opäť dokopy

Vzťah Tomáša a Jany začal škrípať v momente, kedy si uvedomili odlišné životné nastavenie. Filip chcel odísť s rodinou za prácou do zahraničia, Jana chcela zostať. Partneri sa teda na istý čas odlúčili a Jana podľahla Filipovmu naliehaniu, vznikol medzi nimi milostný pomer, na ktorý Tomáš čoskoro prišiel. Jana tak s Tomášom riešili veľkú krízu, no keď sa opäť stretli a Jana videla, aký má Tomáš vzťah k deťom, začal jej chýbať.

Oliver a Helena išli konečne na rande

Chémia medzi týmito dvoma ľudmi bola od začiatku zjavná. Helena si však nechcela ublížiť, tak sa Oliverovi vyhýbala. Nakoniec sa však nechala prehovoriť a prijala jeho pozvanie na večeru, na ktorej to len tak iskrilo!

Táňa oznámila Petrovi, že je tehotná

No konečne! Hoci nebol Peter najskôr Táninou túžbou po materstve dvakrát nadšený, jeho takmer tragický výlet do Tatier všetko zmenil. Teraz sa s Táňou úprimne teší na rodičovstvo.

Petrova a Tánina svadba

A opäť tieto hrdličky! Na svoj deň dlho čakali a aj keď to s ich vzťahom už vyzeralo rôzne, predsa len sa dočkali, a to za prítomnosti všetkých svojich kolegov z nemocnice.

Dano zomrel

Nekončíme síce práve pozitívne, no Danova smrť v rebríčku najsilnejších momentov určite nesmie chýbať. Dramatický pád do výťahovej šachty si vyžiadal to najcennejšie - jeho život. Chvíľu to aj vyzeralo tak, že úraz prežije, no pri vyslovení možností od Emy, ktoré navrhli lekári, skonal.


Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Sestričky - v utorok, 23. februára, o 21.55!
Sledujte celé epizody na