MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Šokujúce obvinenie: Helenina dcéra má podozrenie, že otec nezomrel prirodzenou smrťou

03. 09 2019 08:00 | lch
Helena je z dcérinho obvinenia šokovaná
Helena je z dcérinho obvinenia šokovaná Foto: TV Markíza

Alica teraz žiada exhumáciu. Nenechajte si ujsť štart druhej série Sestričiek už dnes večer!

Druhá séria seriálu Sestričky štartuje už dnes večer a to mimoriadne dramatickou scénou. Do nemocnice prilieta vrtuľník, ktorý priváža vážne zraneného mladého taxikára. Zraneného muža si zahral herec Richard Autner, ktorého vďaka maskovaniu takmer nebolo možné spoznať. Sestričky sa všemožne pokúsia o záchranu jeho mladého života. Otázne je, či už nie je neskoro...

TIP: Najnáročnejšia scéna Sestričiek: Zasahovať musel záchranársky vrtuľník

Ema prežíva šťastný vzťah s Danom, no na scéne sa opäť zjaví Tibor, ktorý na ňu zjavne nikdy neprestal myslieť a nemieni jej dať pokoj. Táňa sa snaží dostať zo závislosti v liečebni a rada by nadviazala kontakt s Petrom, ale ten ešte stále nespracoval sklamanie z jej „tajomstiev". Ostatné kolegyne ju však nezatratili a Helena robí všetko, aby jej u primárky Marty vybojovala späť miesto, I keď to nie ej vôbec ľahké.

Jana sa po odchode Tomáša pasuje s náročnou situáciou osamelej matky, ktorá sa snaží skĺbiť starostlivosť o deti a dom s dlhými službami v nemocnici a štúdiom medicíny a zároveň bojuje s túžbou konečne podľahnúť Filipovmu zvádzaniu. Helenin pokojný vzťah s Vilom naruší šokujúce obvinenie jej dcére Alice, ktorá má podozrenie, že jej otec nezomrel prirodzenou smrťou a žiada exhumáciu.

Pozrite si exkluzívnu ukážku!

 

Sledujte Sestričky už dnes o 20.30 na Markíze!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sestričky - v utorok, 19. mája, o 21.20!
Sledujte celé epizody na