MARKÍZA • UTOROK • 20:30

Seriálová novinka prichádza: Tu sú prvé zábery Sestričiek!

06. 08 2018 16:26 | nb
Seriálová novinka prichádza: Tu sú prvé zábery Sestričiek!
Seriálová novinka prichádza: Tu sú prvé zábery Sestričiek! Foto: TV Markíza
Anikó Vargová
Dana Košická
Kristína Svarinská

Môžete sa tešiť na skvelé herecké obsadenie.

Na jeseň sa vždy môžete tešiť na seriálové novinky. Seriál Sestričky je jednou z nich. Silné príbehy o osudoch pacientov, ale aj lekárov a sestričiek, vás chytia za srdce. Nebude chýbať napätie a reálne situácie, aké zažíva tím odborníkov úplne bežne. 

Bude to však nielen z prostredia nemocnice. Keďže aj zdravotníci sú "len ľudia", budú riešiť ľúbostné vzťahy, rodinné problémy a situácie, s akými sa stotožní nejeden divák. Hlavné hrdinky si zahrajú Dana Košická, Anikó Vargová, Kristína Madarová a Kristína Svarinská.

Pozrite si prvé zábery zo seriálovej novinky, ktorú uvidíte už čoskoro:

 
 

Sestričky prinesú v každom dieli dva pacientské príbehy, ktoré otvárajú zásadné otázky ľudských hodnôt a zároveň približujú prácu štyroch zdravotných sestier. Ich osobné príbehy prechádzajú jednotlivými dielmi a prinášajú problémy každodenného života. V hlavných postavách si každá diváčka nájde kúsok samej seba.

Ema (Kristína Svarinská) je mladá rebelka, ktorá sa bije životom, snaží sa opustiť svoje rebelstvo a zaradiť sa do normálneho života.

Jana (Kristína Madarová) je zdanlivo spokojná s krásnou rodinou a hľadá svoje osobné profesionálne naplnenie. Táňa (Anikó Vargová) je bez priateľa, bez rodiny, bez reálneho zázemia a hľadá všetko, čo nemá. Helena (Dana Košická) stráca svojho partnera a pokúša sa po 50-ke opäť nájsť radosť zo života.

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Sestričky - v utorok, 6. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na